Adres


Zeswegenstraat 120

8790 Waregem



Groepsleiding

Tom Haerinck

Profielfoto van Tom Haerinck

tom.haerinck12@gmail.com

0498 60 62 58

Lotte Rotsaert

lotterotsaert@telenet.be

0493 70 29 75

Volwassen begeleiders (VB's)

Nathalie Walgraeve

nathalie.walgraeve@zwaluwstraat.net

0497 54 61 12

Steven de Buck

stevendebuck@skynet.be

0485 38 64 57

Sandrino Van Colen

0495 30 14 53

An Coucke

an.yvan@skynet.be

0499 98 75 22

Leiding

Sloebers

Hanne Vanluchene

Profielfoto van Hanne Vanluchene

Hannevanluchene@gmail.com

0497 31 42 78

Silke Rotsaert

Profielfoto van Silke Rotsaert

silke.rotsaert@telenet.be

0473 26 09 84

Cato Polfliet

cato.polfliet@sgsintpaulus.eu

0491 41 92 92

Amelie Vanderswalmen

Profielfoto van Amelie Vanderswalmen

amelievanderswalmen@sgsintpaulus.eu

0475 60 21 29

Kabouters

Christophe Van Wynsberge

Profielfoto van Christophe Van Wynsberge

christophevw1997@gmail.com
kabouters.beregoed@gmail.com

0471 10 61 24

Lorens Vanhoutte

Profielfoto van Lorens Vanhoutte

vanhouttelorens@hotmail.com
kabouters.beregoed@gmail.com

0478 51 20 56

Sam Dekocker

Profielfoto van Sam Dekocker

sam.dekocker@gmail.com
kabouters.beregoed@gmail.com

0497 31 34 58

Speelclub meisjes

Fran Verlinden

Profielfoto van Fran Verlinden

franverlinden@hotmail.com

0497 38 14 38

Margot Delie

Profielfoto van Margot Delie

margot.delie@UGent.be

0471 59 34 34

Marie Vanhollebeke

Profielfoto van Marie Vanhollebeke

vhm2@hotmail.be

0496 77 08 89

Speelclub jongens

Jarne De Brandt

Profielfoto van Jarne De Brandt

jarne.de.brandt@hotmail.com

0473 38 85 84

Rens Mestdagh

Profielfoto van Rens Mestdag

mestdaghrens@gmail.com

0470 05 45 53

Achille Michels

Profielfoto van Achille Michels

achille.michels@gmail.com

0473 32 73 25

Stijn de Meerleer

stijn.de.meerleer@telenet.be

0488 36 18 97

Kwiks

Lotte Rotsaert

lotterotsaert@telenet.be

0493 70 29 75

Lotte Steelant

Profielfoto van Lotte Steelant

lottesteelant@yahoo.com

0471 67 78 22

Laura Verbeke

Profielfoto van Laura Verbeke

laura.verbeke1@sgsintpaulus.eu

0497 99 39 04

Rakkers

Elias Vanhoutte

Profielfoto van Elias Vanhoutte

ische10@hotmail.com

0471 68 74 44

Sebastiaan Dhaene

Profielfoto van Sebastiaan Dhaene

dhaene.sebastiaan@skynet.be

0479 11 48 26

Arne Deveugele

Profielfoto van Arne Deveugele

arne.deveugele@sgsintpaulus.eu

0477 21 50 63

Tippers

Manon Migneau

Profielfoto van Manon Migneau

manon.mingneau@sgsintpaulus.eu

0478 06 92 09

Alexandra De Schrijver

Profielfoto van Alexandra De Schrijver

Alexandra-de-schrijver@telenet.be

0494 89 04

Jasmijn Dhaene

Profielfoto van Jasmijn Dhaene

jasmijn.dhaene@sgsintpaulus.eu

0470 05 91 52

Toppers

Tom Haerinck

Profielfoto van Tom Haerinck

tom.haerinck12@gmail.com

0498 60 62 58

Simon Loosveldt

Profielfoto van Simon Loosveldt

loosveldt.simon@live.com

0474 21 16 84

Michael Rombouts

Profielfoto van Michael Rombouts

michaelrombouts@hotmail.com

0486 43 37 63

Tiptiens

Eline Vanluchene

Profielfoto van Eline Vanluchene

eline.vanluchene@hotmail.com

0497 85 64 99

Nelle Van Praet

Profielfoto van Nelle Van Praet

nelle.vanpraet@sgsintpaulus.eu

0498 66 21 39

Kerels

Axel De Schrijver

Profielfoto van Axel De Schrijver

axel-de-schrijver@telenet.be

0478 03 70 54

Lucas Seyns

Profielfoto van Lucas Seyns

lucas.pandabeer@gmail.com

0476 07 88 68

Maxim Amez

Profielfoto van Maxim Amez

maxim.amez@sgsintpaulus.eu

0479 82 76 62

Aspies

Leonie Naessens

Profielfoto van Leonie Naessens

leonienaessens48@gmail.com

0494 48 57 88

Clemence Naessens

Profielfoto van Clemence Naessens

clemence.naessens@hotmail.be

0479 89 96 61

Aspi's

Robin Steeghers

Profielfoto van Robin Steeghers

robin.steeghers@gmail.com

0489 72 67 95

Hanne Verbeke

Profielfoto van Hanne Verbeke

hanne.verbeke@hotmail.com

0497 84 60 75